. On-Line. Навчання збірці Кубика Рубика для дітей від 5 до 16 років. Щонеділі. - Snail - эйдетика, мнемотехника, скорочтение, развитие памяти Днепр Днепропетровск. ТРИЗ.

On-Line. Навчання збірці Кубика Рубика для дітей від 5 до 16 років. Щонеділі.

«Кубінг»це навчання збірці Кубика Рубіка 3х3, 4х4, пірамідка мефферта, майстер Піраморфікса і інших головоломок на його базі, за різними алгоритмами.

 • Розвиває просторове мислення.
 • Включає логічне і просторове мислення.
 • Підсилює концентрацію уваги.
 • Загострює пам’ять.
 • Розвиває здібності до творчості, стресостійкість.
 • Активізує посидючість, допитливість.
 • Виховує впевненість у власних силах.

Наші курси по навччанню збірці Кубика Рубика включають:

 • Підбір самого кубика, або кубиків. Різноманітність даних головоломок на ринку передбачає велику кількість браку. Вони по різному «працюють», один м’яко, інший туго.
 • Налаштування і мастило кубика. У нас є спеціальна рідина, для змащування Кубика Рубика.
 • Фізична розбирання — складання Кубика, принцип його пристрою.
 • Навчання Навчальному алгоритму збірки. Простий і інтуїтивно зрозумілий алгоритм складання кубика. Зібраний з декількох різних алгоритмів складання кубика за 7 кроків, три етапи, за три заняття.
 • Практика складання однією рукою. По черзі лівою і правою.
 • Практика складання двох кубиків двома руками.
 • Практика складання інших головоломок, Сквайр, ск’юб, 4х4, 5х5, Мегамінкс, Гігамінкс, майстер Піраморфікс, пірамідка Мефферт, «Млин», Майстер Піраморфікс.

Збирати Кубик однією рукою, це дуже цікаво, і мега корисно для розвитку взаємодії півкуль головного мозку .. Після складання, м’язи та сухожилля на руці приємно ниють. А мозок просто вибухає! Причому, ми тренуємо навик збирати кубик неробочий рукою і вести діалог з викладачем Ейдетики, або ТРИЗ одночасно! Ви наприклад помічали за собою, або за своєю дитиною, що коли він думає, він крутить в руках якийсь предмет. Перед Вами кінестет — людина яка думає руками, або за допомогою рук. Йому обов’язково необхідно рух для ефективного запам’ятовування, або для процесу творчості. А робити кілька справ одразу вмів Юлій Цезар. Ми допомагаємо освоїти досить складну і дуже цікаву техніку і поєднати її з процесом мислення.
Щонеділі, з 10:30 — 12:00 — Спідкубінг кубика 3х3, Майстер Пірамофікс, Кубик 4х4. 6х6 і т.д. Рішення паритетів. Хто тільки почав, і хто пробує збирати кубик повністю. Даємо два основних алгоритму і їх варіанти.
Вартість: 200 гривень за 1,5 години, в групі Індивідуальні заняття проговорюються окремо.

Ще ми рекомендуємо пройти наступні тренінги нашого Центру Творчого Освіти:

 1. Розвиток пам’яті, Ейдетика Мнемотехника. Ми пропонуємо Вам навчитися швидко вчитися! Легко вчити 100 Іноземних слів в день БУДЬ-ЯКОГО МОВИ. Запам’ятовувати всіх знайомих з прізвищами / іменами / батькові та номерами телефонів. Вчити конспекти і складні тексти блоками? ПАМ’ЯТАТИ банківські реквізити разом з паролями.
 2. Швидкочитання, Бистрочітання, Фоточтеніе. Унікальний метод швидкого зчитування інформації з книг та Інтернету
 3. Евристика Стандартні методи творчості. Творчість — це Навичка який можна розвинути в будь-якому Віці, починаючи з 11 років. На основі ТРВЗ — Теорії рішення винахідницьких задач. Введення в ТРИЗ.
 4. АРИЗ. Тренінг по Алгоритму рішення винахідницьких задач та інструментів для їх вирішення. Як проблему перетворити в задачу і розв’язати цю проблему? Перехід від ситуації до правильно поставленому завданню. Проблема => Завдання => АРИЗ => РІШЕННЯ.
 5. Системологія. Закони розвитку систем. Управління Системами. Системологія дозволяє не тільки розуміти, що відбувається сьогодні, а й досить надійно прогнозувати майбутнє.

# Кінезіологія, # кубік_Рубіка, # курси_по_сборке_кубіка_рубіка, # ментальная_школа, # мнемотехніка, # обученіе_сборке_кубіка_рубіка, # развітіе_мозга, # развітіе_памяті, # сборка_кубіка_в_днепре, # ейдетика, # как_собрать_кубік_рубіка, # курси_сборкі_кубіка, # навчіться_збірать_кубік, # сборка_кубіка_днепр, # курси_по_сборке_кубіка_рубіка_днепр, # навчіться_собірать_кубік_днепр, # развітіе_інтеллекта, # развітіе_ребенка, # развітіе_памяті_Днепр, # развітіе_памяті_детям, # развітіе_памяті_онлайн, # ТРВЗ, # обученіе_тріз, # треніннг_тріз, # евристика, # научіться_собірать_к бік_рубіка_днепр, # курси_сборкі_кубіка_рубіка_днепр

Начало

10:00

Понедельник, 1 июня, 2020

Конец

11:30

Понедельник, 29 июня, 2020

Адрес

On-Line и в г.Днепр. ул.Ясельная 1

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *