Як навчитися вчится?

Детальніше

Коли найближчий тренінг?

Детальніше

Познайомтеся з нашими тренерами

Детальніше

Найближчі семінари

Дивитися всі
28
Вересень
www.snail.org.ua_соломоника_мастер_класс_сборке_кубика_19
Навчання збірці Кубика Рубика в Менорі для дітей від 5 до 16 років. Щонеділі.
10:30 - 23:59
вулиця Шолом-Алейхема, 4/26, Дніпро́ Менора

«Кубінг» – це навчання збірці Кубика Рубіка 3х3, 4х4, пірамідка мефферта, майстер Піраморфікса і інших головоломок на його базі, за різними алгоритмами.

Розвиває...

27
Грудень
www.snail.org.ua_скорочтение_фоточтение_03
Скорочитання, Швидкочитання, Фоточитання . On-Line и очно.
16:00 - 18:00
On-Line та в м.Дніпро. вул.Ясельна 1

Ящко ви мжеоте пирчоита дниай тсект, то ви нзідат чаитит нбагаота бстишіре, ніж ви дмауете.
“Ті, хто читають книги, завжди будуть керувати тими, хто...

Найближчий семінар вже скоро!

Реєструйтеся

Зареєструйтеся через форму нижче й отримайте приємний бонус!

Наші тренінги

Наша глобальна мета: створення системи придбання Знань - Умінь - Навичок, одержуваних у цікавій Ігровий формі.

альтернативный текст

ЕЙДЕТИКА - Розвиток
пам´яті

Ейдетика – розвиток пам´яті – це унікальний ігровий тренінг, який якісно покращує людині пам´ять. Воєдино зібрано більшість методів запам'ятовування, відомих людству. Краще тренування пам'яті, або поліпшення пам'яті на сьогодні. Тренінг розрахований на розвиток пам'яті для дітей і дорослих.

альтернативный текст

Швидкочитання, Скорочитання

Ейдетичне швидкочитання - це спосіб швидко СПРИЙМАТИ інформацію з друкованого аркуша чи з Інтернету чи т.д. Загалом ми Читання замінюємо Сприйняттям інформації. Секунди досить, щоб Побачити, Зрозуміти і Засвоїти, що написано в тексті. Швидкочитання стає Фоточитанням. Метод піктограм. Мнемокарти.

альтернативный текст

Евристика на базі ТРВЗ

Евристика на основі ТРВЗ каже, що Здатність до Творчості - це навичка, яка тренується. Вміння вирішувати Творчі завдання можна отримати на нашому тренінгу. Використовуючи # ТРВЗ як потужний інструмент виховання Творця, ми створили серію тренінгів з навчання Творчості.

альтернативный текст

Кубінг, Спідкубінг

«Кубінг» - це навчання збірці Кубика Рубика 3х3,4х4 ... пірамідки Мефферт та інших. Включає логічне і просторове мислення. Підсилює концентрацію уваги. Загострює пам'ять. Розвиває здібності до творчості, стресостійкість. Тренує посидючість, допитливість. Виховує впевненість у власних силах.

Наші тренери

Ми зібрали команду людей, захоплених своєю справою, здатних захопити своєю темою та передавати знання.

Antonenko_S_V_1

Антоненко Сергій

ТРВЗ, АРВЗ, Стратегії особистости
www.snail.org.ua TRIZ celepolaganie RTV 10

Третьяков-Латаш Юрій Валентинович

ТРВЗ, Системне мислення.
Lozenko_D_V

Дмитро Лозенко

Ейдетика, Мнемотехніка, Скорочитання

Що про нас говорять

Відгуки наших слухачів

mini_karusel_2016_09_03-razvitie-pamyati-ejdetika-snail-org-ua-10

Дмитрий Лозенко

Частный предприниматель
Как долго я искал тренинг по Развитию памяти. Перерыл весь интернет, среди массы ссылок наконец-то нашел основателя Украинской школы Эйдетики - Евгения Антощука. Проникся его идеями изменения системы образования. Выучился у его лучшей ученицы Елены Калачиковой и вот я преподаватель Эйдетики. Это волшебство и наука, это сложно и элементарно просто. В общем, добро пожаловать в Новый мир Знания.
ВладимирПопов

Володимир Попов, Україна, Львів

Дизайнер интерьеров
Дякую за відкриті нові горизонти мого Я. Стало зрозумілим, як легко запам’ятовувати - наприклад, рядок цифр. Ну й я у черзі на скорочитання -) Джерело: https://www.facebook.com/vladymir.popov?fref=nf
КостюченкоВиталий

Костюченко Виталий, Украина

Просто, понятно и естественно для мозга и памяти! 7 вечеров пролетели быстро и насыщенно! О некоторых способах запоминания я догадывался, а теперь знаю их намного больше и, главное, знаю и умею ими пользоваться! Особенно впечатлила и повеселила техника запоминания цифр 🙂 Спички, дули, римская комната, смешные истории, образы на стенах и многое-многое другое... Мой мозг давно так не использовался, а его надо тренировать и желательно легко и весело 😉 Теперь будем играючи тренироваться по-вечерам с женой! Спасибо, Дмитрий, и творческих успехов! Источник: https://www.facebook.com/KostuchenkoVitaly?fref=ts #развитие_памяти, #эйдетика
ДенисПортунов

Денис Портунов, Украина, Днепр

Прошел недельный курс. Я в недоумении! Почему этому не учат детей в школе? Результативность и скорость запоминания возрастает в разы! Неужели система образования делает все чтобы отбить жажду знаний и быть просто винтиком? Всем кто хочет выйти за рамки системы рекомендую! Источник: https://www.facebook.com/denis.portunov?fref=ts #развитие_памяти, #эйдетика
АртемЛинник

Артем Линник, Тбилиси

Это был первый опыт в онлайн обучении. И должен сказать, что он был максимально эффективным, как если бы я занимался с преподавателем в живую. У Дмитрия талант делать обучение легким, в игровой форме, но в то же время максимально продуктивным. Спасибо за возможность прокачать свой мозг по полной. Считаю, что самый главный + так это то, что уже не получается по другому мыслить, скорость обработки информации возросла в разы. Те задачи, выполнение которых занимало определенное время. сейчас решаются минимум в 2 раза быстрее. Запоминание дат, которое я считал раньше для себя проблемным, теперь занимает у меня 3-5 секунд и остается на доолгое время в памяти. Запоминание иностранных слов стало очень увлекательным и легким делом. При всей простоте методов, их необходимо довести до автоматизма, чтобы обучение, запоминание, и прочие манипуляции с памятью и мышлением можно было осуществлять играючи. Благодарю. Источник: https://www.facebook.com/groups/455138291345051/?multi_permalinks=666045593587652&notif_t=like&notif_id=1495192621882788

Підпишися на нашу розсилку та будь в курсі про всі наші найближчі заняття