. Розвиток Творчості онлайн. Школа розвитку інтелекту. Включи Мозок!

Snail

Школа Евристики. Найдорожчий товар - це Ідея! Ми вчимо створювати Ідеї. Центр Творчої Освіти та розвитку підприємництва, школа розвитку інтелекту.

"Творці придумують Ідеї та Створюють Стартапи. Ми створюємо Творців. "
Тренери Центру "Снейл"

825
Слухачів
5
Тренерів
351
Тренингів

Наші дипломи

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми Майстерня, Школа з підготовки людей для придумування нових ідей. Ми можемо підвищити вартість учня на Ринку підприємництва, фрілансу, праці, винахідництва. Навчимо Створювати, Придумувати стартапи. Створюємо Творців: бізнесменів і фрілансерів. Занурюємо в середу - систему навчання для учнів, в якій вони можуть самостійно отримати будь-які знання. Систему створення Інтересу учня до знань. Хто заробляє більше? Той хто придумав ідею? Або той хто на неї працює? Покажемо, як зробити витрати часу на навчання набагато менше. Наша система розвитку пам'яті, інтелекту, мислення і творчості орієнтована на результат і є передовим набором практичних прийомів для оволодіння навичками, , а не тільки знаннями. Творчі здібності - Ваш квиток в Гідне майбутнє. Наші Інструменти: Розвиток пам'яті -Ейдетіка, Мнемотехника, Швидкочитання, Фоточитання. ТРВЗ (Теорія Рішення Винахідницьких Завдань), цілепокладання і Цілепостановка, Розвиток Творчої Особистості, АРІЗ (Алгоритм Рішення Інноваційних Завдань).

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Ми вважаємо, що Творчість - це Навичка, і що Всі ми геніальні від народження, і ми можемо відповісти на питання, як її розвинути.
Ейдетика - методика розвитку образного та асоціативного мислення, "Ейдос" - в перекладі з грецького "образ". Що таке Освіта (російською «образование»)? ОБРАЗование, тобто розвиток людини за допомогою образів. Ейдетика Розвиває можливості людської пам'яті до тих меж, куди Ви хочете дійти. Підвищує адаптивність учня і його вартість на ринку праці, тому що він може опанувати нову професію в рази швидше інших.
Скорочитання, Фоточитання, Швидкочитання - дає Вам можливість отримати та сприйняти будь-яку кількість нової інформації зі швидкістю 2400-4800 знаків в хвилину.
На основі ТРВЗ - Школа створення Стартапів, Школа Успішних Ідей. Ми навчимо Вас придумувати, створювати Нові рішення, ідеї, стартапи. Творчість - Це точна наука.
Ми допоможемо знайти в учня його схильності, хобі, те, що його надихає. І зробимо ВСЕ, щоб розвинути ці здібності в талант! Розвиток пам'яті - Ейдетика - операційна система для мозку. Скорочитання - найшвидший спосіб отримання інформації. ТРВЗ - інструмент роботи Інтелекту з навколишньою дійсністю.

НАШІ ТРЕНЕРИ

Наша глобальна мета: Збільшення кількості усвідомлених людей.

Записатися на тренінг
Antonenko_S_V_1

Антоненко Сергій

ТРВЗ, АРВЗ, Стратегії особистости
DAC_1462

Дмитро Лозенко

Ейдетика, Мнемотехніка, Скорочитання
www.snail.org.ua TRIZ celepolaganie RTV 10

Третьяков-Латаш Юрій Валентинович

ТРВЗ, Системне мислення.